Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru
Masz prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od dnia objęcia w posiadanie kupionych rzeczy. Jest to tzw. prawo do namysłu, umożliwiające kupującemu zapoznanie się z produktem.

W celu sprawnej realizacji zwrotu, pamiętaj, że:

1. Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, dlatego prosimy nie nadawać paczki za pobraniem.

2. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w stosunku do umowy, w której przedmiotem jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb - w przypadku naszego sklepu są to produkty spersonalizowane na zamówienie Klienta, np. z naniesionym numerem telefonu, imieniem na odzieży, lub oznakowaniem jej w inny sposób, zgodnie z zamówieniem klienta.

3. Obsługa realizacji zwrotu przebiegnie sprawniej i szybciej, kiedy dołączysz do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem wszystkie otrzymane z nim akcesoria oraz, w miarę możliwości, również paragon lub fakturę.

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, przygotuj własne oświadczenie lub skorzystaj z naszego wzoru formularza oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a następnie wyślij je na adres: sklep@odblaskowe-dzieci.pl lub w paczce wraz ze zwracanym produktem:

na adres:
Odblaskowe Dzieci    
nadania i zwroty
Ul. Wiosenna 31G
55-093 Kiełczów

lub paczkomatem InPost,
do paczkomatu:

KEI02ML
ul. Wrocławska 42
55-093 Kiełczów
tel. 730-113-888
sklep@odblaskowe-dzieci.pl

 

 

Reklamacja
W celu złożenia reklamacji, przygotuj treść reklamacji i dołącz ją do przesyłki lub prześlij reklamację mailowo:
sklep@odblaskowe-dzieci.pl Możesz skorzystać z tego formularza reklamacji.

Reklamację możesz także przesłać pocztą, na adres:

Odblaskowe Dzieci    
nadania i zwroty
Ul. Wiosenna 31G
55-093 Kiełczów


Jeśli nie znalazłeś na tej stronie interesujących Cię informacji, koniecznie daj nam o tym znać -> sklep@odblaskowe-dzieci.pl - jesteśmy tu dla Was.
Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów i reklamacji są dostępne w regulaminie.

Newsletter
Zyskaj rabat 5% na zakupy! Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Kod rabatowy otrzymasz po potwierdzeniu zapisu na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl