Zespół

Nasze wartości
Chociaż każde z nas porusza się w różnych obszarach kompetencji, kluczowe wartości są spójne i w każdym obszarze potrzebne, dzięki temu łatwo i owocnie się nam współpracuje. Każde z nas robi to, co lubi i w tym tkwi sukces naszej pracy zespołowej. Wszyscy jesteśmy skupieni na zadaniu, szukamy rozwiązań - nie wymówek. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta i każde z nas dba o nie w ramach własnego zakresu zadań. Synergia pozwala nam na wypracowanie wspaniałych rezultatów. Najlepszą motywacją do dalszej pracy w oparciu o nasze podstawowe założenia, są opinie naszych klientów - dzięki nim wiemy, że obraliśmy dobry kierunek stawiając na jakość i profesjonalizm.

Zdjęcie zespołu Odblaskowe Dzieci

Zespół Odblaskowe Dzieci


Majka - To w jej głowie wykiełkował pomysł, ona nadała mu duszę i kontur, a następnie zbudowała zespół, który wypełnił go kolorami. Trzyma całość w ryzach, w firmie ogarnia marketing, komunikację i zaopatrzenie, koordynuje pracę zespołu i wdraża znane jej sposoby na to, by z e-sklepu wychodzili sami zadowoleni klienci, a następnie wracali po kolejne rozmiarówki :)

Kasia - Modowe Guru w teamie, wiedza krawiecka krąży w jej rodzinie od pokoleń, co przekłada się na najwyższy standard produkcji odzieży. Realizuje finezyjne projekty w oparciu o własne, autorskie wykroje. Wyczarowała wiele kolekcji mody dziecięcej, a także stroje taneczne. Ochoczo dołączyła do zespołu i odszywa dla Odblaskowych Dzieci przepiękne ubrania, które cieszą oko dzieci i rodziców.

Wojtek - Robi świetne zdjęcia. Jego zdolności gwarantują dobre efekty w trakcie sesji plenerowych (najczęściej spontanicznych) i produktowych. Z wykorzystaniem Jego zdjęć powstają przeróżne materiały i grafiki, wpierające komunikację z otoczeniem firmy. Ponadto odpowiada za logistykę - dba, żeby właściwa paczka trafiła właściwym sposobem, do właściwych rąk, we właściwym czasie :)

Może Ty? - sprawdź kogo szukamy :)

Nawiążemy współpracę w następujących obszarach:
Projektowanie i szycie: jeśli dzięki pracy Twoich rąk bezduszne belki materiału zmieniają się w cudowne ubrania dla dzieci, tworzone w oparciu o własne, autorskie wykroje, jesteś pracowita, sumienna i uczciwa, szycie Cię relaksuje i jest dla Ciebie ulubioną formą zarobkowania - zgłoś się do szefowej: majka@odblaskowe-dzieci.pl :)

Newsletter
Zyskaj rabat 5% na zakupy! Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Kod rabatowy otrzymasz po potwierdzeniu zapisu na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl