Personalizacja odzieży
Ciekawi Cię w jaki sposób personalizujemy odzież?
Zobacz film, na którym pokazujemy w jaki sposób bluza dziecięca jest personalizowana - uzyskuje trwałą, wszytą kartą ICE, informującą do kogo należy zadzwonić, jeśli zagubi się dziecko, lub... jeśli zagubi się sama bluza :)
 
 
Nanosimy po wewnętrznej stronie odzieży numer telefonu do rodzica/opiekuna.
 
Odblaskowe bluzy, kurtki i t-shity można w naszym sklepie spersonalizować, poprzez umieszczenie w ich wewnętrznej części numeru telefonu do rodziców/opiekunów - nie musisz martwić się, że z czasem napis przestanie być widoczny. Stosowana przez nas metoda nanoszenia nadruku z danymi kontaktowymi jest trwała i odporna na pranie. Ten prosty zabieg może pomóc w sytuacji, gdy maluch zgubi się np. w tłumie, w czasie imprezy plenerowej, w parku czy podczas podróży wakacyjnej - krajowej i zagranicznej - na dworcu, na lotnisku, czy na spacerze w nieznanym mu mieście. Wystarczy, że nauczysz dziecko, gdzie znajduje się numer. To pewna i wygodna alternatywa dla różnego rodzaju karteczek i zawieszek, które łatwo zgubić albo zniszczyć. W razie potrzeby wystarczy, że malec wskaże numer na swojej bluzie czy koszulce i uzyska szybką i realną pomoc od napotkanej osoby dorosłej.
 
 

 
Jak zamówić personalizację bluzy, koszulki lub kurtki numerem telefonu do rodzica?

KROK 1

Jeśli dla danego produktu przewidzieliśmy możliwość spersonalizowania, na stronie produktu widoczny jest suwak. Przesunięcie na TAK oznacza zamówienie usługi - system automatycznie doda cenę personalizacji do ceny ubrania.

 Odblaskowe Dzieci Personalizacja proces zamowienia

personalizacja odziezy proces zakupu odblaskowe dzieci 

KROK 2

W koszyku uzupełnij informacje dodatkowe. W polu UWAGI wpisz tekst personalizacji np: MAMA i Twój nr telefonu. Na adres e-mail podany w zamówieniu otrzymasz przygotowany projekt personalizacji.
 
KROK 3
Zaakceptuj projekt lub zgłoś uwagi. Po Twojej akceptacji przystąpimy do realizacji zamówienia.
 Personalizacja wydłuża proces realizacji zamówienia o 1 do 3 dni roboczych.
 
Odblaskowe dzieci bluzy oferta sklep
 
Statystyka z lat 2013-2017 (najnowsze opublikowane dane)
Bazując na danych statystycznych, udostępnianych przez Policję, w Polsce każdego roku zgłaszanych jest ok 500 zaginięć dzieci do lat 7 i około 980 zaginięć dzieci w wieku 7-13 lat. 95% dzieci odnajduje się w ciągu 14 dni od zaginięcia. Temat zagubienia się, chociaż nieprzyjemny, powinien być z dzieckiem omówiony. Można wspomóc się literaturą dziecięcą, która pomoże przeprowadzić z dzieckiem rozmowę o bezpieczeństwie w lekkiej formie, bez wzbudzania lęku.
Newsletter
Zyskaj rabat 5% na zakupy! Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Kod rabatowy otrzymasz po potwierdzeniu zapisu na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl