Bezpieczne płatności

Szybkie płatności

Szybkie płatności on-line w sklepie Odblaskowe Dzieci obsługuje zaufany serwis  Płatności w sklepie Odblaskowe Dzieci obsługuje serwis przelewy24.pl

To rozwiązanie dla klientów ceniących bezpieczeństwo, czas i wygodę, umożliwia natychmiastową zapłatę za zamówienie i automatyczne przekazanie zamówienia do realizacji.

Metody płatności w sklepie Odblaskowe Dzieci

Płatność kartą przez Internet (w trakcie akceptacji partnera - chwilowo niedostępne)

Równie szybkim i łatwym sposobem realizacji zapłaty za zamówienie, są płatności kartą. Użycie karty, tak samo jak płatność BLIK, pozwala na błyskawiczne zaksięgowanie wpłaty i rozpoczęcie realizacji zamówienia. Płatności kartą realizowane są za pośrednictwem partnera przelewy24.pl

Przelew tradycyjny na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do bankowości internetowej swojego banku, wizytę w placówce banku lub na poczcie. W ekranie z potwierdzeniem złożonego zamówienia, klient otrzymuje informacje o numerze rachunku bankowego, na który należy uiścić płatność za zakupy. Informacja taka jest również prezentowana klientowi w mailu z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Standardowo, księgowanie płatności wykonanej przelewem tradycyjnym na konto bankowe, w zależności od sposobu i czasu złożenia dyspozycji, zajmuje ok 1-3 dni roboczych.

 

Newsletter
Zyskaj rabat 5% na zakupy! Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Kod rabatowy otrzymasz po potwierdzeniu zapisu na newsletter.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl